PL +48 570 417 444
PL +48 570 417 444
LOGO DPRPOWER
DPR Corporation Sp. z o.o.
ul. Estrady 70D 01-932 Warszawa

sales@dprpower.com

Kioski multimedialne

Technologie sensorowe w naszych czasach są powszechnym zjawiskiem, które można spotkać w codziennym życiu każdego człowieka. My proponujemy infokioski, które będą niezastąpione w biznesie.
Tego rodzaju rozwiązania mogą służyć jako miejsce pracy managera sprzedaży, być świetną zabawą dla dzieci czy interaktywnym menu w restauracji. Wariantów realizacji jest dużo, wszystko zależy od przeznaczenia lub indywidualnych preferencji klienta.
Przedstawimy Państwu kilka wariantów:


Dla deweloperów:

Oferujemy kioski multimedialne które posiadają przekątną ekranu od 42 " do 60 ", najczęściej rozmieszcza się je w działach sprzedaży. W taki sposób możemy pokazać swoim klientom w sposób wirtualny ich przyszłe mieszkanie lub dom. Nasi specjaliści stworzą dla Państwa wycieczkę w 3D po budowanym obiekcie. Dzięki której będziecie mogli zobaczyć i poczuć się jak w domu, który jest już zbudowany.

Biznes restauracyjny

Menu elektroniczne za pomocą którego klienci mogą zapoznać się z daniami, ingredientami, techniką przygotowywania, nowościami, ofertami czy "daniami polecanymi przez szefa kuchni". Warianty rozwiązań mogą być różne.W takiej sytuacji proponujemy infokiosk o rozmiarze 50" przy wejściu. Oferujemy również niewielkie "tablety", które kelner może zaproponować każdemu klientowi. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi i przyspieszy pracę personelu, ponieważ klient samodzielnie składa zamówienia na ekranie urządzenia, klikając na odpowiedni przycisk menu. Kolejną ogromną zaletą takiego rozwiązania jest łatwość sterowania i zmian w menu. Teraz dodać nową potrawę, zmienić ceny lub usunąć zajmuje kilka minut.

Kioski multimedialne dla dzieci

Multimedialne kioski dla dziecięcych pokojów zabawowych, poczekalni i imprez publicznych. One przyciągają uwagę dzieci jak i dorosłych. Teraz czas w poczekalniach znacznie się umili, a za pomocą tylko jednego infokiosku w pokoju zabawowym - dzieci będą miały zabawę na długi czas. Istnieje możliwość wykonania wolnostojących infokiosków (22"), które mogą być ustawione w restauracjach i kawiarniach... zarówno dzieci jak i dorośli nie zauważą jak mija czas w oczekiwaniu na zamówienie. Oferujemy nie tylko gry i rozrywkę, ale również aplikacje edukacyjne, puzzle, filmy i zdjęcia. Co jeszcze można wyświetlać? Na przykład, tworzymy oprogramowanie pod indywidualne wymagania klienta. Infokiosk może wyświetlać popularne gry i aplikacje, linię rozrywkowych i rozwijających aplikacji opracowanych przez naszych specjalistów. Terminale dotykowe mogą być dokonane pod postacią stojaka, stołu czy sensorowej powierzchni ( podłoga, ściana i inne). Jedną z przewag naszych interaktywnych terminali jest możliwość kolektywnego użycia. Jednocześnie mogą brać udział do 3-4 osób. Więc, możliwe są konkursy i prosto kolektywne gry w które grać we dwójkę – trójkę są o wiele bardziej przyjemne.

Kioski multimedialne dla działów sprzedaży

Oto główne cechy:

 • Odtwarzanie filmów;
 • Wyświetlanie ofert promocyjnych, nowych produktów itp.;
 • Informowanie klientów o produkcie;
 • Wyświetla specyfikacji i opisu towarów;
 • Wyświetlanie strony internetowej firmy;
 • Przyciąganie uwagi kupujących do produktów;
 • Możliwość zakupu i rezerwacji towarów;
 • Tworzenie zainteresowania ze strony przechodniów.

Za pomocą infokiosków klienci będą mogli uzyskać wyczerpujące informacje na temat hotelu i biura podróży. Takie rozwiązanie pozwala na poinformowanie gości o usługach hotelowych i biur podróży oraz ofertach specjalnych. Dzięki takim rozwiązaniom otrzymacie wzrost satysfakcji klientów poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług. Wykorzystując kioski multimedialne zdobyć rozpoznawalności Państwa marki i zdobywania lojalności klientów.

Powyżej przedstawione tylko niektóre przykłady zrealizowanych projektów.

Zakres stosowania może być różny, na przykład:

 • Wystawy;
 • Konferencje;
 • Asystent w negocjacjach, spotkaniach, prezentacjach;
 • W szkołach (zamiana interaktywnym tablicom, ponieważ są o wiele funkcjonalne rozwiązanie).

Rozwiązanie to może być realizowane w oparciu o Windows, Android, Linux. Koszt projektu uzgadnia się indywidualnie i zależy od diagonala ekranu dotykowego, korpusu i oprogramowania.

O FIRMIE


Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyświetlaczy LED dla wszystkich sektorów biznesu. Nasze wyroby są dostępne na rynku krajowym jak i zagranicznym. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Zawsze wykorzystujemy komponenty o wysokiej jakości.


Dysponujemy bardzo doświadczonymi specjalistami, którzy swoją pracę traktują z pasją i z zaangażowaniem. DPR Corporation ciągłe się rozwija i nieustannie poszukuje innowacyjnych i nietypowych rozwiązań. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego działamy szybko, sprawnie i solidnie! Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu zdobywamy zaufanie coraz większej grupy klientów. Ponadto oferujemy bardzo konkurencyjne ceny naszych wyrobów. Patrzymy w przyszłość z optymizmem. Dążymy z zaangażowaniem do osiągnięcia pozycji lidera. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NASZE ATUTYPRODUKCJA

Infokioski

Fasady multimedialne

Telebimy i tablice LED

OPRACOWANIE OPROGRAMOWANIA

Oprogramowanie WEB

Aplikacje dla wyrobów LED

Aplikacje z minimalizacją czynnika ludzkiego

INSTALAСJA I MONTAŻ

Konfiguracja oprogramowania

Prace montażowe „pod klucz”

Indywidualne podejście do KlientaSPRZEDAŻ

Sprzedaż w całej Polsce

Eksport do EU

Doradzamy najlepsze rozwiązania

DESIGN

Własny dział projektowania

Wykonujemy treść reklamową

Desing wyrobów LED i konstrukcji

SERWIS

Linia wsparcia technicznego i wyjazdy

Monitoring i diagnostyka prewencyjna

Zdalne sterowanie treścią

WSPÓŁPRACA


Jesteśmy dużym producentem wyrobów LED i oprogramowania. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do współpracy partnerów w zakresie:

 • prac montażowych na terenie całej Polski;
 • serwisu naszych wyrobów;
 • sprzedaży naszych wyrobów;
 • opracowania oprogramowania dla Państwa klientów.

Chętnie nawiążemy współpracę z Wami. Z naszej strony jest już przygotowany program partnerski. Współpraca z nami jest wygodna i będzie bardzo ceniona przez Państwa.

APLIKACJE


NOVASTAR

KONTAKT


DPR Corporation Sp. z o.o. ul. Estrady 70d 01-932 Warszawa

PL +48 570 417 444

PL +48 570 417 444

sales@dprpower.com

NIP: ‎6762488670 REGON: ‎361552234